jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » obsada akwarium 120l
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

obsada akwarium 120l

05.09.2012, 17:43 bielu pisze
user
Witam mam w akwa 11 danio tęczowych, 8 neonków czarnych, w sumie 5 kirysków, glonojada syjamskiego i 2 zbrojniki oraz samotnego neonka inessa(przygarnąłem go od kolegi który likwidował swoje akwa. Chce mu dokupic jakieś towarzystwo ale nie wiem czy aby za bardzo juz nie przesadzilem z iloscia tych rybek w akwarium a co dopiero jak mu jeszcze paru przyjaciół dokupie :)

Prosze o komentarz
Pozdro :)


06.09.2012, 17:51 Miszczu pisze
user
bielu dla tej neonki możesz dokupić przyjaciół tak z 6 może 7 moim zdaniem nie masz za dużo ryb ale niech się też inni wypowiedzą jest taka zasada 1cm ryby na 1l wody chyba tak to było ale nie jestem pewien


06.09.2012, 19:52 bielu pisze
user
Hej.
Dzieki za info. No to spróbuje mu jakis kompanow sprowadzic do towarzystwa najwyzej bede im pozniej nowego domu szukał albo założe 2 akwarium ale wtedy to obawiam sie ze ja musial bym sie wyprowadzic bo żona by mnie zagryzla hehe :)


06.09.2012, 20:29 bazyl pisze
user
Jest faktycznie taka zasada, ale trzeba ją traktować trochę z dystansem. Dla małych ryb, które bardzo nie brudzą ten przelicznik się sprawdzi. Ale weźmy np. dwie pawiookie po 30cm - 60 litrów to będzie dla nich męka :)

Ale wracając do Twojego akwarium to też wydaje mi się że możesz jeszcze dokupić towarzystwo do tego neonka. Kiryski pływają przy dnie, więc innym rybom w drogę nie wchodzą, podobnie zbrojniki i syjamski. Więc neonki i danio mają cały środek i górę akwarium dla siebie, powinno im wystarczyć.


06.09.2012, 21:57 bielu pisze
user
OK. dzieki :)


16.05.2024, 04:30 Reklama pisze
user
Odpowiedz