jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Choroby ryb » Forum » zdechł mi duch amazoński
rejestracja przypomnienie hasła
Choroby ryb

Choroby ryb

Ryba zachorowała? Nie wiesz co to za choroba? Zapytaj, poczytaj.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy96 członków 131 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (59) gucio gucio (33)
Odpowiedz

Choroby ryb

zdechł mi duch amazoński

06.02.2013, 22:18 Akwarysta12 pisze
user
Post usunięty


Ostatnio edytowane: 10.02.2013, 19:56

06.02.2013, 23:00 xxx pisze
user
Ryba popełniła samobójstwo gdyż wiedziała co ją czeka w takiej klitce.
Dla Twojej wiadomości: Duch amazoński rośnie do 50cm i wymaga zbiornika minimum 250 litrowego.


07.02.2013, 10:31 Akwarysta12 pisze
user
to raczej niemożliwie że ryba popełniła samobójstwo mój kolega ma ducha w akwarium 54 litry razem z innymi rybami i jakoś mu nie pada więc proszę was o normalne komętarze a nie wypisywanie jakiś bzdur wyrwanych z kontekstu pozdrawiam!!!


07.02.2013, 11:38 bielu pisze
user
Wiesz co to nie komentarz Locdoga byl nie madry tylko twoje podejcie do akwarystyki. On ci tylko odpowiedzial ironicznie zeby do ciebie dotarlo co zrobiles.
To ze u twojego kolegi ta ryba zyje to nie znaczy ze ma tam dobre warunki!!! Jak ty bys sie czul jak by cie zamkli na cale zycie w pokoja 2 na 3 metry???? Nastepnym razem zamiast sie oburzac to wez najpierw pomysl co zrobiles i czemu inni tak zareagowali na twoje czyny.
Pozdrawiam


07.02.2013, 17:53 _edzia_ pisze
user
Podpisuję się obiema rękami pod tym co pisze Locdog i Bielu!
Nie trzeba być wytrawnym akwarystą (też nie jestem) by otworzyć zakładkę 'encyklopedia ryb' tu na akwar-net i sprawdzić jakie warunki należy spełnić by móc zakupić taką rybę, albo po prostu najpierw zapytać i nie powielać błędów kolegi.

Szkoda mi tej rybci ale dlatego że musiała się męczyć zanim odeszła, 15 zł to niewielka cena za życie! i szkoda mi i tej u Twojego kolegi, bo męczy się nadal....

każdy popełnia błędy, sęk w tym by ich nie powtarzać...Pozdrawiam.


Ostatnio edytowane: 07.02.2013, 17:54

02.05.2024, 02:03 Reklama pisze
user
Odpowiedz