jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » Agresywny bojownik.
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

Agresywny bojownik.

16.04.2013, 11:44 Pacino37 pisze
user
Witam. Jestem w sumie początkującym akwarystą (około roku). Oprócz głównego akwarium (120l) założyłem też mniejsze 54l jako kotnik,ponieważ w głównym mam molinezki które kocą się non stop.Ostatnio jednak zrezygnowałem z kotnika,ostatnie sztuki narybku oddałem do sklepu, a do akwarium wpuściłem 10 razborek.Wcześniej był tam już zbrojnik i 4 kiryski pstre.Wczoraj kupiłem bojownika+ dwie samiczki.Jednak samiec od samego początku sterroryzował mi całe akwarium oprócz zbrojnika:/.Oczywiście odłowiłem go i wpuściłem do dużego akwarium.Tam w towarzystwie większych ryb jest spokojny.Dlaczego?


16.04.2013, 16:56 mirkowlaniec pisze
user
A czy samiec bojownika był kupiony z kubeczka lub kuli , czy też z akwarium ogólnego, gdzie pływał z innymi rybami? To istotne ,ponieważ bojowniki trzymane w kubeczkach często stają się zdziczałe i agresywne.


16.04.2013, 20:36 Pacino37 pisze
user
No fakt kupiony był w kubeczku, ale do sklepu dotarł dzień wcześniej. Tak więc nie wiem co działo się z nim jeszcze przedtem.No cóż potrzymam go trochę w ogólnym (bo tam jest niezwykle spokojny) niech się oswoi z innymi gatunkami a potem spróbuję go dać z powrotem do małego akwarium.


Ostatnio edytowane: 16.04.2013, 20:37

29.04.2024, 12:00 Reklama pisze
user
Odpowiedz