jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » rekin sumi i żółw wodno-lądowy
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

rekin sumi i żółw wodno-lądowy

06.05.2012, 22:23 sija863 pisze
user
Witam wszystkich użytkowników mam pytanie do doświadczonych hodowców, posiadam akwarium 240 l kształt kwadratu 75 cm/75 cm/ 40 wysokie zalane w 95 % filtr tetra 1200 podłączony do filtra dennego i filtr wewnętrzny gąbka + ceramika na 400 l. Wodę wymieniam bardzo rzadko nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio, dwa razy w tygodniu podmieniam około 10% ustaną wodą z innego zbiornika, zbiornik posiada grzałkę, która utrzymuje temperatur wody 25 - 27 stopni, wyspa nad wodą, pod którą jest zacienione miejsce nad wyspą lampa uvb i grzewcza wokół wyspy dużo roślinek w akwa również dużo roślinek i główny mieszkaniec żółw żółtolicy samica, 3 pyszczaki Malawi, 6 gupików, 4 brzanki sumatrzańskie, kilka neoników innesa wiem ze to może być dziwne, ale rybki żyją w całkowitej harmonii z żółwiem, który w ogóle się nimi nie interesuje a wręcz pyszczaczki gonią się wokół żółwia a w nocy śpią wokół niego, co mu również w ogóle nie przeszkadza, a teraz moje pytanie chciałabym dokupić rekina sumiego ( Pangasius hypophthalmus) czy pogodziłby się z mieszkańcami akwarium i miałby szanse na przeżycie a może zastanowić się nad inną rybką? Dodam jeszcze ze po przeprowadzce chcę zmienić akwa na 500 l. dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam


11.05.2024, 08:34 Reklama pisze
user
Odpowiedz