jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Rozmnażanie i ciąża » Forum » o co chodzi z tym gupikiem??
rejestracja przypomnienie hasła
Rozmnażanie i ciąża

Rozmnażanie i ciąża

Tarło, narybek, ikra, sposoby hodowli.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy46 członków 131 dyskusji

Właściciel

Marco

Marco
Data utworzenia
22.07.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

kubanowy22 kubanowy22 (4294967295) Mlody94 Mlody94 (22)
Odpowiedz

Rozmnażanie i ciąża

o co chodzi z tym gupikiem??

09.03.2012, 21:03 maniana1509 pisze
user
No więc 2 dni temu wpuściłam gupiki do mojego akwarium - na razie mam 4 samce na 4 samice.jutro dokupie ze 3 samice jeszcze.
Wszystkie są kotne , wczoraj rano jedna zaczeła się kocic ale urodziła 2 rybki tylko i przestała jest gruba ja beczka i ma ogromną czarną plamkę przy odbycie. Wieczorem widziałam jak ocierała się brzuchem o podłoże , roślinki chowała przed innymi i bardzo szybko oddychała odganiała inne ryby. i teraz zaczyna tak samo robic czy jest szansa że ona opóżniła swój poród ? czy może mi to ktoś wyjasnic?


09.03.2012, 21:30 yogibear8002 pisze
user
na jednego gupika może być 3 panie. To że tak się dzieje może być spowodowane tym że za dużo samców nie daje jej spokoju . w trakcie kocenia potrzebuje spokoju . odstaw ją samą od wszystkich ryb i na pewno się wykoci. gupik jest taki że bedzie sie kocił a jak pukniesz w stół to przestanie . płochliwy jest.

yogibear8002@gmail.com

09.03.2012, 21:30 yogibear8002 pisze
user
na jednego gupika może być 3 panie. To że tak się dzieje może być spowodowane tym że za dużo samców nie daje jej spokoju . w trakcie kocenia potrzebuje spokoju . odstaw ją samą od wszystkich ryb i na pewno się wykoci. gupik jest taki że bedzie sie kocił a jak pukniesz w stół to przestanie . płochliwy jest.

yogibear8002@gmail.com

27.04.2024, 21:10 Reklama pisze
user
Odpowiedz