jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Choroby ryb » Forum » jakies dziwne plamy
rejestracja przypomnienie hasła
Choroby ryb

Choroby ryb

Ryba zachorowała? Nie wiesz co to za choroba? Zapytaj, poczytaj.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy96 członków 131 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (59) gucio gucio (33)
Odpowiedz

Choroby ryb

jakies dziwne plamy

18.12.2011, 15:14 adaizbyszek pisze
user
dzis rano zapalajac rybom swiatlo zauwarzylam ze glonojad zdycha jeszcze zyje ale widze ze sie meczy pewnie zdechnie i maja jakies dziwne plamy ryby ale to nie ospa napewno brzanki maja te plamy i guraminy guraminy maja te plamy takie biale i sa dosc duze


27.12.2011, 23:09 adaizbyszek pisze
user
no i co i kolekny glonojad zdechl podejrzewam ze te dwa co jeszcze mam tez chyba zdechno bo u nich tez pojawily sie plamy takie bledsze od ich koloru a ja nadal nie wiem co to za choroba


27.12.2011, 23:45 rainbow pisze
user
Masz 32 ryby - w większości sporych rozmiarów gatunki w 100 L ?????????????????/ i ty się dziwisz że ryby zdychają ??????????????????????????? Masz ogromne przerybienie !!!!! parametry wody pewnie szaleją , ryby padają i pewnie będą zdychać powoli i pokolei bo komuś się nie chciało odrobinki poczytać o zakładaniu akwarium !!!!!!!!!!! boshe , boje cię pytać czy robisz podmianki wody , ale spytam robisz ??????


Ostatnio edytowane: 27.12.2011, 23:57

12.01.2012, 17:56 adaizbyszek pisze
user
witam mam w tym akwarium duzo ryb ale denne i srodkowe a jak narazie po zastosowaniu preparatu zapobiegawczego ryby przestaly zdychac . a podmianki wody robie dosc czesto co jak co ja pilnuje czystosci w akwarium . akwarium ma 160 l a nie 100 litrow a drugie akwa ma 40 litrow. A akwarium mam juz od okolo 10 lat i wiem cos na ten temat .


Ostatnio edytowane: 12.01.2012, 17:58

12.01.2012, 19:26 rainbow pisze
user
adaizbyszek pisze:
witam mam w tym akwarium duzo ryb ale denne i srodkowe a jak narazie po zastosowaniu preparatu zapobiegawczego ryby przestaly zdychac . a podmianki wody robie dosc czesto co jak co ja pilnuje czystosci w akwarium . akwarium ma 160 l a nie 100 litrow a drugie akwa ma 40 litrow. A akwarium mam juz od okolo 10 lat i wiem cos na ten temat .

właśnie widać ...


19.01.2012, 21:26 malizna pisze
user
adaizbyszek pisze:
witam mam w tym akwarium duzo ryb ale denne i srodkowe a jak narazie po zastosowaniu preparatu zapobiegawczego ryby przestaly zdychac . a podmianki wody robie dosc czesto co jak co ja pilnuje czystosci w akwarium . akwarium ma 160 l a nie 100 litrow a drugie akwa ma 40 litrow. A akwarium mam juz od okolo 10 lat i wiem cos na ten temat .
Masz super zupę rybną i jeżeli 10 lat zajmujesz się akwarystyką to po co zadajesz tak proste pytanie. Wystarczy zastosować preparat zapobiegawczy i po sprawie. Masz bardzo duży zbiornik w sam raz dla Lipka i sumów. Trzymaj tak dalej.
Druga sprawa jakiej długości jest twój Clarias Batrachus. Poczytaj o nim recenzje
http://www.pawiookie.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=504&func=view&catid=29&id=471
To ten twój sumik nakrapiany. POzdrawiam i życzę ciekawej lektury.


Ostatnio edytowane: 19.01.2012, 22:21

26.04.2024, 23:53 Reklama pisze
user
Odpowiedz