jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Akwarystyczne podstawy » Forum » Pierwsze akwarium
rejestracja przypomnienie hasła
Akwarystyczne podstawy

Akwarystyczne podstawy

Czyli forum ogólne. Dla początkujących i nie tylko.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy111 członków 164 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
01.03.2009

Moderatorzy Marcin

Najaktywniejsi członkowie

Otomik Otomik (60) Anais Anais (57)
Odpowiedz

Akwarystyczne podstawy

Pierwsze akwarium

15.09.2011, 12:24 dzygi pisze
user
użyj pumeks


taki żarcik:D dla rozweselania

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane: 15.09.2011, 12:24

17.09.2011, 10:26 Otomik pisze
user
bystrzyków zostało 6. do dzisiaj inne rybki były wporzo, ale teraz gupica dostala wytrzeszczu. cmf jest już w wodzie. Co mogło spowodować wytrzeszcz?


Ostatnio edytowane: 17.09.2011, 10:26

17.09.2011, 12:47 dzygi pisze
user
mama nie nauczyła, nie rozbieraj się przy kimś, aż tak mocno się zdziwiła

Pozdrawiam

17.09.2011, 18:51 Otomik pisze
user
w każdym razie to nie był wytrzeszcz, tylko ospa wlazła na oko. niestety gupiczka już nie żyje. cesarki nie było.


19.09.2011, 19:10 Otomik pisze
user
niestety, nie ma już ani jednego bystrzyka. jeden sterby bawi się ze mną w kotka i myszke: patrze, pływa do góry brzuchem, podchodzę, pływa normalnie. do tego dupnęło końcem cyklu azotowego i rośliny nie zdążyły przetwozyć całej pożywki. Ave glony, morituri te salutat... preparat wlany, zobaczymy jak sobie poradzi. woda nadal mleczna.dośłownie jakby ktoś wlał mleka które ropwuściłoby się w wodzie. glony powoli padają.


20.09.2011, 11:41 rainbow pisze
user
Otomik pisze:
niestety, nie ma już ani jednego bystrzyka. jeden sterby bawi się ze mną w kotka i myszke: patrze, pływa do góry brzuchem, podchodzę, pływa normalnie. do tego dupnęło końcem cyklu azotowego i rośliny nie zdążyły przetwozyć całej pożywki. Ave glony, morituri te salutat... preparat wlany, zobaczymy jak sobie poradzi. woda nadal mleczna.dośłownie jakby ktoś wlał mleka które ropwuściłoby się w wodzie. glony powoli padają.

ty normalnie nie wiesz co robisz , wszyscy co czytają ten wątek pewnie mają cię dość i twoich problemów , więc zamknij dziubek poczytaj fachową literaturę o akwarystyce a potem ew pytaj , jak masz tyle ryb uśmiercać to zacznij od nowa od 1 rybki jak zapewnisz jej godziwe warunki potem pomyśl o drugiej i nie lej chemi do cholery bo mnie szlag trafia jak czytam takie bzdury


20.09.2011, 13:44 dzygi pisze
user
hehe tak jak pisałem BLOGA powinien kolega założyć

Pozdrawiam

20.09.2011, 16:16 Miszczu pisze
user
Widzisz rainbow pewnie ma racje każdy chyba ma cie dość można powiedzieć że każdy ma cie w dupie teraz to tylko dzygi odpowiada na twoje pytania nikt więcej choć mu się dziwie ja bym już dał spokój z taka niemota ty przejdź do innego forum i tam wkurzaj ludzi a nie tu. Tu jest pożądane forum a nie jakiś pierdolnik w którym pytasz o wszystko w jednym wątku od tego są zakładki na forum. Ja na miejscu Piotraka i Marcina już dawno bym cie wywalił z tego forum i coś zrobił żebyś nie mógł stworzyć konta ponownie.


20.09.2011, 22:31 gosc pisze
user
Spokojnie, chłopak dopiero się uczy. Co prawda całkiem się już w tych jego wypowiedziach pogubiłam, ale po to jest forum publiczne, żeby móc się publicznie wypowiadać. Osobiście nieźle się uśmiałam czytając to wszystko :)


08.10.2011, 11:22 Otomik pisze
user
Post usunięty


Ostatnio edytowane: 07.11.2011, 18:01

27.04.2024, 00:31 Reklama pisze
user
Odpowiedz